yhteystiedot

Fincoat Oy Riihimäki

Wurthintie 3
11710 Riihimäki, Suomi
Puh. ‍+358 (0)207 558 640
sales@fincoat.fi

Verkkolaskutusosoite:

OVT-tunnus: ‍003719641713
Operaattori (Nordea): NDEAFIHH
Y-tunnus: 1964171-3
VAT: FI19641713

Fincoat GmbH, Freiberg

Frauensteiner Straße 85
09599 Freiberg, Saksa
Puh. ‍+358 (0)207 558 640
sales@fincoat.fi

Laskutus

Sähköpostilla: sales@fincoat.fi
Reg. nro: HRB 220561
Vero nro: 220/108/05388
VAT: DE335236655

Sami Suomalainen

Toimitusjohtaja
Ulkomaat ja kotimaa
Mob. + 358‍ 40‍ 762‍ 6289‍‍
sami.suomalainen@fincoat.fi

Sebastian Rinne

Myyntipäällikkö
Suomi
Mob. + 358‍ 44‍ 569‍ 3528‍
sebastian.rinne@fincoat.fi

Marko Virta

Liiketoimintapäällikkö
Saksa, Sveitsi ja Iso-Britannia
Mob. +358 40 741 9934
marko.virta@fincoat.fi

Sami Suomalainen

Toimitusjohtaja
Mob. + 358‍ 40‍ 762‍ 6289‍
sami.suomalainen@fincoat.fi

Kati Laine

Toimistoassistentti
Mob. +358‍ 40‍ 530‍ 4682‍
kati.laine@fincoat.fi

Stefan Helmschrott

Saksa ja Benelux-maat
SH-Papertec
Tel: +49‍ 152‍ 2250‍ 7172‍
stefan.helmschrott@shpapertec.com

Jaroslav Medvecky

Puola, Tsekki, Slovakia, Unkari
Flowtec Industrietechnik GmbH
Tel: +420‍ 739‍ 277‍ 455‍
jaroslav.medvecky@flowtec.cz

Michael Kremsner

Itävalta, Slovenia, Kroatia, Serbia, Romania, Bulgaria
Flowtec Industrietechnik GmbH
Tel: +43 664 9656617
michael.kremsner@flowtec.at

Christian Wurtz

Ranska
Fanel Solutions
Tel: +33 6 15 93 75 28
c.wurtz@fanelsolutions.fr

Yves Chavant

Ranska
Fanel Solutions
Tel: +33‍ 630‍ 38‍ 94‍ 29‍
y.chavant@fanelsolutions.fr

Naci Pamukcu

Turkki
Inkom Ltd.
Tel: +90‍ 532‍ 353‍ 2654‍
info@inkomltd.com

Andrey Talan

Venäjä
Coating Technology Center
Tel: +7‍ 921‍ 359-53-79‍
talan.alpha@gmail.com

Juan Karlos Arozena

Espanja, Portugali
Slinker
Tel: +34 670 20 4114
juan.arozena@slinker.es

Randy Southin

USA
RTS Alliance
Tel: +1 678 997 3615
randy.southin@rtsalliance.com

Jyri Uusitalo

Tuotantopäällikkö
Mob. + 358‍ 40‍ 0955‍ 124‍
jyri.uusitalo@fincoat.fi

Yhteydenottolomake

Jos yritykselläsi on tarpeita tai mahdollisia käyttökohteita pinnoitteille, otathan yhteyttä – kerromme mielellämme lisää. Voit ottaa yhteyttä alla olevalla lomakkeella niin palaamme asiaan mahdollisimman pian.

8 + 13 =