yhteystiedot

Fincoat Oy Riihimäki

Wurthintie 3
11710 Riihimäki, Finland
Puh. ‍0207 558 640
Fax. ‍0207 558 641
info@fincoat.fi

Verkkolaskuosoite

(OVT-tunnus): ‍003719641713
Operaattori (Nordea): NDEAFIHH
Y-tunnus: 1964171-3

Sami Suomalainen

Toimitusjohtaja
Ulkomaat ja kotimaa
Mob. + 358‍ 40‍ 762‍ 6289‍‍
sami.suomalainen@fincoat.fi

Sebastian Rinne

Myyntipäällikkö
Kotimaa
Mob. + 358‍ 44‍ 569‍ 3528‍
sebastian.rinne@fincoat.fi

Juha Koriseva

Liiketoiminnan kehittäminen
Mob. +358‍ 40‍ 512‍ 0882‍
juha.koriseva@fincoat.fi

Sami Suomalainen

Toimitusjohtaja
Mob. + 358‍ 40‍ 762‍ 6289‍
sami.suomalainen@fincoat.fi

Elisa Peltoniemi

Toimistoassistentti
Mob. +358‍ 40‍ 530‍ 4682‍
elisa.peltoniemi@fincoat.fi

Stefan Helmschrott

Saksa ja Benelux-maat
SH-Papertec
Tel: +49‍ 152‍ 2250‍ 7172‍
stefan.helschrott@sh-papertec.com

Jaroslav Medvecky

Puola, Tsekki, Slovakia, Unkari
Flowtec Industrietechnik GmbH
Tel: +420‍ 739‍ 277‍ 455‍
jaroslav.medvecky@flowtec.cz

Gernot Zeletinger

Itävalta, Slovenia, Kroatia, Serbia, Romania, Bulgaria
Flowtec Industrietechnik GmbH
Tel: +43‍ 664‍ 9656‍ 620‍
gernot.zeletinger@flowtec.at

 

Michael Kremsner

Itävalta, Slovenia, Kroatia, Serbia, Romania, Bulgaria
Flowtec Industrietechnik GmbH
Tel: +43 664 9656617
michael.kremsner@flowtec.at

 

Yves Chavant

Ranska
Fanel Solutions
Tel: +33‍ 630‍ 38‍ 94‍ 29‍
y.chavant@fanelsolutions.fr

Naci Pamukcu

Turkki
Inkom Ltd.
Tel: +90‍ 532‍ 353‍ 2654‍
info@inkomltd.com

Andrey Talan

Venäjä
Coating Technology Center
Tel: +7‍ 921‍ 359-53-79‍
talan.alpha@gmail.com

Jyri Uusitalo

Tuotantopäällikkö
Mob. + 358‍ 40‍ 0955‍ 124‍
jyri.uusitalo@fincoat.fi

Seppo Lindén

Työnjohtaja
Mob. + 358‍ 40‍ 867‍ 3986‍
seppo.linden@fincoat.fi

Yhteydenottolomake

Jos yritykselläsi on tarpeita tai mahdollisia käyttökohteita pinnoitteille, otathan yhteyttä – kerromme mielellämme lisää. Voit ottaa yhteyttä alla olevalla lomakkeella niin palaamme asiaan mahdollisimman pian.